افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل Subscribe & Download فارسی|به همراه ویدیو آموزشی آموزش ویدیویی ووکامرس | راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس
سه شنبه , مرداد 1 1398
خانه / قوانین
اشتراک ویژه

قوانین

برای سفارش بنر متحرک مانند بنر بالا اینجا کلیک کنید

قوانین استفاده از محتوای فروشگاه بنرلند

*خریدار موظف است قبل از خرید اطلاعات نوشته شده در زیر هر محصول را خوانده و با اگاهی بالایی اقدام به خرید نماید

*پس از هر خرید,به دلایل امنیتی خریدار حداکثر 3بار می تواند فایل خریداری شده را در وب سایت دانلود نماید البته نگران نباشید چون تیم بنرلند لینک های دانلود خریداری شده را نیزبه ایمیل شما ارسال خواهد کرد.

*خریدار موظف است قبل از خرید تیک شرایط و قوانین را بزند و قوانین را مطالعه کرده باشد.

*تیم بنرلند موظف است حداکثر تا 72 ساعت پشتیبانی فنی به خریداران خود ارائه دهد.


کپی برداری از فایل ها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست.


پاسخگویی به سوالات و نظرات کاربران بعد از خرید

تیم بنرلند موظف است که به سوالات بعد از خرید کاربران،در کوتاه ترین زمان ممکن،پاسخگویی نماید. این زمان نباید بیش از 12 ساعت باشد. این امر موجب ارتباط تنگاتنگ بین کاربران و سایت خواهد شد .


پشتیبانی فنی (پس از فروش) توسط تیم

تنها در حالتی که تیم پذیرفته باشد که مجموعه شامل پشتیبانی فنی است، موظف می باشد که به خریداران،پشتیانی فنی ارائه دهد. البته سوالات کاربران بایستی صرفا در زیمنه مربوط به فایل ها باشد و نه خارج از محدوده محصولات و فایل ها. هم چنین تعداد و حجم سوالات هر کاربر،نباید از حد مجاز خارج شود و عدالت و انصاف رعایت گردد.

فروشگاه فایل بنرلند
آموزش ویدیویی سی پنل افزونه مترجم وردپرس Loco Translate فارسی